Obec Budislav
Budislav

informace k platbám a sazbám poplatků pro rok 2022

Termíny plateb a možnosti plateb poplatků

Upozornění k platbě poplatků v roce 2022

Úhradu lze provést v hotovosti na OÚ Budislav – pouze v úředních hodinách, máte-li možnost hraďte poplatky přednostně na bankovní účet obce: 4596941319/0800, VS pro platby poplatku za odpady a za psy je totožný s číslem Vaší nemovitosti, v případě, že Vám bylo přiděleno číslo evidenční - týká se rekreačních objektů - zadejte na začátku č. 3, na konec č. e., a mezi příslušný počet 0, aby VS tvořilo 10 číslic. SS symbol pro platbu poplatku za odpady je 1340 a za psy 1341. Výše místního poplatku zůstává ve stejné výši, tj. 1 pes 100,- Kč a každý další pes poplatníka 150,- Kč , poplatek za obecní systém odpadového hospodářství se navyšuje na 800,- Kč za poplatníka, dle nové vyhlášky č. 3/2021, která je k dispozici k nahlédnutí na OÚ a webových stránkách obce urad-obce/obecne-zavazne-vyhlasky-1/ . Platby poplatků z pobytu hraďte pod VS, který činí IČO ubytovatele, pokud nebylo přiděleno, pak rodné číslo ubytovatele, SS uveďte 1342. Vyhlášky o místních poplatcích, včetně tiskopisů k přiznání naleznete na webových stránkách Obce Budislav, viz. odkaz výše. Polatky uhraďte v termínech od 1.1.2022 do data daného vyhláškami obce, ne dříve!!!

Datum vložení: 2. 2. 2022 11:05
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2022 11:08

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů