rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

17. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Máte-li zájem o konání svatebního obřadu v kostele BOŽÍ LÁSKY

kontaktujte nejprve matriku Dolní Újezd pro zjištění volných termínů matrikářek (tel.:461 632 822) bezprostředně po té si rezervujte termín na obecním úřadě v Budislavi . Matrikářky je nutno kontaktovat i v případě konání církevního svatebního obřadu.

Pro civilní svatební obřad budete potřebovat povolení naší obce s konáním sňatku, které Vám bude vystaveno na obecním úřadě.

Nájem kostela na konání sňatku je 3.500,- Kč , nutno uhradit předem.Květinová výzdoba je zahrnuta v ceně, na místě se hradí varhaník (pokud nemáte vlastního)

Dále upozorňujeme, že vjezd ke kostelu bude povolen poze pro 2 vozidla svatebčanů, povolení k vjezdu si vyzvedněte na OÚ Budislav.Ostatní vozidla mohou zaparkovat na parkovišti vedle OÚ.

kostela - Košňar Jan tel.: 773 638 233