rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

28. 1. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 900m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Máte-li zájem o konání svatebního obřadu v kostele BOŽÍ LÁSKY

kontaktujte nejprve matriku Dolní Újezd pro zjištění volných termínů matrikářek (tel.:461 632 822) bezprostředně po té si rezervujte termín na obecním úřadě v Budislavi . Matrikářky je nutno kontaktovat i v případě konání církevního svatebního obřadu.

Pro civilní svatební obřad budete potřebovat povolení naší obce s konáním sňatku, které Vám bude vystaveno na obecním úřadě.

Nájem kostela na konání sňatku je 3.500,- Kč , nutno uhradit předem.Květinová výzdoba je zahrnuta v ceně, na místě se hradí varhaník (pokud nemáte vlastního)

Dále upozorňujeme, že vjezd ke kostelu bude povolen poze pro 2 vozidla svatebčanů, povolení k vjezdu si vyzvedněte na OÚ Budislav.Ostatní vozidla mohou zaparkovat na parkovišti vedle OÚ.

kostela - Košňar Jan tel.: 773 638 233