rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

21. 3. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, přechodně až oblačno. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Upozornění Obecního úřadu Budislav

Blížící se termín splatnoti místních poplatků

Upozorňujeme občany  a ostatní poplatníky na blížící se konec splatnosti místních poplatků dle obecně závazných vyhlášek Obce Budislav.

Poplatky lze hradit v hotovosti na Obecním úřadě v době    úředních hodin nebo převodem na BÚ Obce Budislav vedený      u České spořitelny, a.s. č.: 4596941319/0800

Nezpomeňte uvádět variabilní a specifický symbol:

VS je stejný pro všechny druhy místních poplatků a tvoří jej, č.popisné nemovitosti, ke které se poplatek vztahuje , v případě , že objektu bylo přiděleno č. evidennční (rekreační objekty) je VS desetimístní, prvním č. je 3 a po té nasledují nuly a č.e. objektu.

Specifické symboly:

pro platbu MP - odpady = 1340  Pozor změna výše popl.na jednoho poplatníka na 650,- Kč.

pro platbu MP ze psů = 1341

pro platbu MP za rekreační pobyt = 1342

pro platbu MP z ubytovacích kapacit = 1345

Každý druh poplatku musí být hrazen samostatně, nelze sloučit do jedné platy !!!

15. 3. 2019 Zobrazit méně

Upozornění na změnu provozních hodin České pošty pro obce Budislav a Poříčí

Úprava provozních hodin z důvodu zajištění provozu na obou poštách jedním zaměstnancem.

12. 2. 2019 Zobrazit více

Upozornění

Upozornění na zveřejnění Technicko - ekonomické studie na odkanalizování obce Budislav

8. 6. 2016 Zobrazit více